O školce

Naše budova byla nově otevřena v září roku 2020 a nachází se přímo za Obecním úřadem Květnice v okrese Praha - Východ. Jsme tedy v těsném spojení se srdcem této obce a užíváme společné parkoviště.

Jsme 4-třídní státní mateřská škola s kapacitou 100 dětí. Do naší mateřské školy jsou přednostně přijímány děti z obcí Květnice a Úvaly, dále potom děti z okolních obcí Dobročovice a Zlatá, vždy dle kapacitních možností.

V přízemí mateřské školy se nachází třídy Oranžová a Žlutá a v patře potom třídy Modrá a Zelená. K budově mají děti k dispozici velkou přilehlou zahradu, která je vysázena zelení a jsou zde i původní ovocné stromy, které skýtají potřebný stín a místo ke hrátkám.

Do budoucna připravujeme pro naše děti spoustu aktivit a akcí pro rodiče s dětmi.